Biz Kimiz

Havalimanı Taksi 1991 yılında S.S 115 Nolu Antalya Havalimanı Taksi Motorlu TaŞıyıcılar Kooperatifi adıyla kurulmuştur. Belirtilen tarihten bu güne kadar Taksiciler olarak Antalya Havalimanında, İç Hatlar, Dış Hatlar (DıŞ Hat1, DıŞ Hat2) terminalleri ve kargo terminallerinin geliş ve gidiş hatlarında taksi hizmetleri vermektedir.

Antalya Havalimanı Taksi bu gün 250 araç ve 250 çalışan tecrübeli Şoförleriyle hizmet vermektedir. Havalimanı Taksi personeli tek tip elbise giyinen, tanıtım kartı takan, sabıka kaydı olmayan yabancı dil bilen, sertifikalı, kültürlü ve seçilmiş kişilerden oluşmaktadır.

Turizm Taşımacılık hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren kuruluşumuz, bu taŞımacılık sektörünün gerekleri ve kurallarına uygun olarak düzenlenen hizmet içi eğitim seminerleriyle personelimizde bu bilincin sürekli kalmasını hedeflemiştir.

Kooperatifimizce düzenlenen yabancı dil kursları ile turizme olumlu katkıda bulunma amacındadır. Kooperatifimize intikal eden tüm Şikâyetleri mutlaka değerlendiren disiplin kurulumuz, disiplini, nizamı ve intizamı sağlamak amacıyla görevlerini sürdürmektedir.

Kooperatif merkezinde personelimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, yemek salonu, Kafeterya, berber salonu ve ibadet yapılabilmesi için mescit bulunmaktadır. Araçlarımızın sıralarını yönlendirmek amacıyla telsiz merkezini hizmete geçirilmiŞtir. Tüm araçlarımızda telsiz haberleşme hattı mevcuttur. Ayrıca lokalimizde seminer amacı ile 150 kişilik eğitim salonu bulunmaktadır.

Tüm araçlarımız, Trafik sigorta, kasko sigorta ve yolcular için koltuk sigortası ile sigortalıdır Tüm yolcular, araçlarımızda seyahat etmeye başladıkları saat itibari ile seyahatleri boyunca sigorta güvencesiyle yolculuklarına devam edeceklerdir.

Bize güvenerek yapacağınız seyahatleriniz için teşekkür eder kazasız belasız sağlıklı ve huzurlu yolculuklar dilerim.

  Mehmet AKCAN
Kooperatif BaŞkanı
Tuncay ALAYLI Halil EKER

Yücel BALCI

Uğur YILMAZ
Başkan Yardımcısı Muhasip Üye Yönetim Kurulu Üyesi Yönetim Kurulu Üyesi
Yakup ALTINTAŞ Osman AKÇA
Denetim Kurulu Üyesi Denetim Kurulu Üyesi